Ruszaj na wyprawę z Poszukiwaczami Przygód!

Wielka przygoda z Topkiem czeka!

Zapraszamy na kolejną edycję Wakacyjnych Warsztatów z Topkiem. Tegoroczne zajęcia będą bawić i uczyć pod hasłem „Poszukiwacze Przygód”.

Zajęcia odbędą się w pierwszym tygodniu lipca od 03 do 07.07.2017 i będą miały charakter 6-godzinnych warsztatów tematycznych.

Tematem przewodnim jest odkrywanie przez uczestników różnych talentów: od językowych, poprzez sportowe, taneczne, plastyczne po kulinarne, a nawet chemiczne. Oprócz doskonale zorganizowanych zajęć tematycznych, wszystkie zabawy będą prowadzone w dwóch językach: polskim i angielskim, co dodatkowo urozmaici ten wakacyjny tydzień lipca.

W ciągu pięciu dni zapewniamy dzieciom 30 godzin różnorodnych zabaw oraz drugie śniadanie, obiad i ubezpieczenie.

To niepowtarzalna okazja, aby spędzić wakacje w aktywny sposób, bawić się i uczyć angielskiego, a także poznać różne talenty i możliwości spędzania czasu wolnego.

Podróż w czasie

Rok temu w ciągu tygodnia podróżowaliśmy po świecie, zwiedzając kraje i poznając odległe kultury. Różnorodność naszych warsztatów sprawiła, że nasze Topcie zasmakowały włoskiej pizzy, grały afrykańskie rytmy na prawdziwych bębnach, przeniosły się do kolorowego cyrku, ale to tylko niektóre z atrakcji.
Z resztą zobaczcie sami 🙂

Dołącz do nas koniecznie!

Zaczynamy w poniedziałek 3 lipca o godzinie 9.00. Naszą siedzibą będzie Przedszkole nr 50 na osiedlu Złote Łany, jednak większa część zajęć będzie odbywać się w różnych miejscach Bielska-Białej i na świeżym powietrzu. Czekamy na dzieciaki w wieku 5 – 10 lat. Zapisy trwają do 15 czerwca, jednak najważniejsza jest kolejność zgłoszeń, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego już dziś.

Koszt warsztatów to 370 zł i zawiera wszystkie materiały, wstępy, bilety MZK, ubezpieczenie, II śniadanie, dwudaniowy obiad oraz opiekę instruktorów. Dla rodzeństw przygotowaliśmy 10% zniżkę (szczegóły u organizatora).

Wszystkich zainteresowanych Rodziców zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501 698 340.

Witaj przygodo!
Do zobaczenia, pozdrawiam
Topek!