Klub Topka

Klub Topka

Wiek: od 20 miesiąca życia
Zajęcia: Przedszkole, adaptacja
Ilość uczestników: 10-12
Typ kursu: Czasowy
Cena: Sprawdź aktualną cenę
2-01

Charakterystyka kursu

Drodzy Rodzice, Klub Topka to cotygodniowe spotkania pełne muzyki, tańca, zabaw plastycznych, sprawnościowych i logopedycznych. Głównym celem naszych zajęć jest spokojne i harmonijne przeprowadzenie dziecka przez okres adaptacji przedszkolnej. Dzięki Waszej obecności dziecko w naturalnym rytmie „wchodzi” w relacje z grupą rówieśniczą, bez przymusu nagłego rozstania
z bliską osobą. Jest to pierwszy etap naszej przygody w Klubie Topka.

Kolejnym etapem jest stopniowe usamodzielnianie Maluszka, które odbywa się poprzez dedykowane najmłodszym zabawy i ćwiczenia. Podczas zajęć, dzieci nie tylko rozwijają swoją samodzielność, ale przede wszystkim wzbogacają umiejętności komunikacji w grupie rówieśniczej. Również relacja z prowadzącym staje się kluczowym elementem. Uwaga dziecka jest przekierowana z rodzica na osobę prowadzącą, dzięki czemu przyszły przedszkolak poszerza krąg osób, którym ufa i oddaje swoją uwagę.

Prowadzącą Klub Topka jest pani Magdalena Kiszka, dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Zajęcia są prowadzone w oparciu o autorski Program Little Top Kids, doskonale dostosowany do potrzeb rozwojowych małych uczestników.

Jeśli chcesz zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się z nami klikając TUTAJ.

Aktywności

Aktywności

Zabawa
Nauka
Koncentracja
Kreatywność

Klub Topka w Little Top

Najlepszy Klub Malucha w Bielsku