Więcej niż angielski

Nauka angielskiego to proces, który bez wątpienia u każdego przebiega inaczej. Dlatego niezmiernie ważne jest indywidualne sprawdzenie zdolności i możliwości ucznia. Dzięki takiemu podejściu od samego początku nauki wykorzystujemy naturalne predyspozycje i sprawiamy, że proces staje się efektywniejszy.

Dzięki pracy w małych grupach, uczniowie mają niezliczone możliwości na konwersacje, ćwiczenia, pracę nad akcentem i zapamiętywanie nowego słownictwa. Autorski program stworzyliśmy w oparciu o najnowsze metody aktywizujące, a dzięki najlepszym pomocom dydaktycznym zajęcia są ciekawe i fascynujące. Ta forma pracy pozwala na oswojenie języka, pokonanie trudności i rozwój umiejętności językowych.

Od 13 września zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe, na których dzieci będą miały okazję poznać nasze metody i rozpocząć przygodę z angielskim wraz z Bąkiem Topkiem.

Drogi Rodzicu, koniecznie zarezerwuj miejsce na bezpłatnej lekcji dla swojego dziecka, a zobaczysz, że warto zostać u nas na dłużej!