O nas

Little Top to firma, która łączy wieloletnie doświadczenie i wiedzę
z pasją, jaką jest praca z dziećmi. Tworząc to miejsce, od początku naszym głównym założeniem była realizacja autorskiego programu dopasowanego do wieku, wymagań i możliwości każdego dziecka. Na naszych zajęciach przekazujemy wiedzę w oparciu o zasadę „zaciekaw i wspieraj w rozwoju”.  Inspirujemy dzieci poprzez niestandardowe metody nauczania, dzięki czemu nauka jest dla nich fascynującą przygodą. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia edukacyjne, certyfikowane pomoce dydaktyczne oraz doświadczenie nabyte w Polsce i za granicą.
Zespół instruktorów Little Top tworzą najlepsi nauczyciele-praktycy, którzy w swojej pracy ponad miarę wyznają zasadę przekazywania dobrych wartości zarówno poprzez naukę, jak i zabawę. Autorski Program Nauczania Little Top jest zbudowany zgodnie z myślą o harmonijnym, spokojnym i szczęśliwym rozwoju każdego dziecka. Podczas zajęć dzieci zdobywają nową wiedzę, ale również uczą się tolerancji
i empatii względem rówieśników. Wszystkie zajęcia dostosowane są programem do poszczególnych grup wiekowych, dzięki czemu dzieci korzystają i przyswajają wiedzę bardziej efektywnie, czerpiąc radość z nowych wyzwań edukacyjnych.

Jan Bąk, założyciel Little Top

„Przez lata nauki i pracy zawodowej, zawsze miałem w głowie myśl o zmianie. Początkowo nie wiedziałem, co dokładnie chciałbym zmienić w systemie edukacji. Jednak ta myśl
z czasem była coraz bardziej wyraźna i nabierała kształtów. Jako student miałem okazję pracować za granicą i z bliska przyglądać się różnicom w systemie szkolnym, pomiędzy naszymi realiami, a zachodnimi szkołami. Początki mojej drogi zawodowej w Polsce nie były łatwe, jednak po kilku latach pracy jako nauczyciel, lektor, tłumacz, animator, czy nawet akustyk, wiedziałem już, jak miałaby wyglądać edukacja moich dzieci. To właśnie dzieci, moi synowie, stali się największą inspiracją do stworzenia nowego miejsca, którego głównym zadaniem jest zmiana postrzegania obowiązku nauki. Pomysł stworzenia wyjątkowego miejsca był owocem wszystkich doświadczeń i wiedzy, którą zdobyłem. I tak właśnie powstało miejsce, gdzie każdego dnia wraz z zespołem doświadczonych nauczycieli realizujemy ten cel, w oparciu o pasję i dobrą energię, a przede wszystkim o wiedzę i praktykę. To Little Top.”