Topkowy taniec

Topkowy taniec

Wiek: grupy wiekowe od 3-6 lat
Zajęcia: taniec
Ilość uczestników: 10-12
Typ kursu: roczny
Cena: Sprawdź aktualną cenę
5q kopia-02

Charakterystyka kursu

Topkowy taniec to zajęcia taneczno-rytmiczne prowadzone w oparciu o rozbudowany program autorski Little Top Dance, bazujący na podstawach rytmiki, tańca, ale przede wszystkim na dziecięcej kreatywności i potrzebie ruchu. Podczas zajęć dzieci poznają rytm, uczą się grać na prostych instrumentach muzycznych, poznają układy taneczne i czerpią radość z muzyki. Dodatkową zaletą rytmicznych zabaw jest wykorzystanie „żywej” muzyki, dzięki czemu dzieci uczą się wrażliwości na dźwięki, rytm i melodię.

Taniec, rytm, muzyka i zabawa to nierozłączne elementy, dzięki którym dziecko w doskonały sposób poznaje świat dźwięków, ale również stymuluje do pracy umysł i ciało. Ten aspekt jest kluczowy w rozwoju małego człowieka, ponieważ poprawia koordynację ruchową, poczucie siebie w przestrzeni, poprawia reakcję na poszczególne bodźce i pomaga w koncentracji. Te wszystkie elementy są składowymi naszych Topkowych zabaw i ćwiczeń, w których dzieci uczestniczą z nieskrywaną radością.

 

Zajęcia prowadzi pani Ewelina Kasperek-Szymik, pedagog, choreograf, a przede wszystkim niezrównany w swoim fachu instruktor tańca i choreografii. Topkowa rytmika to zajęcia prowadzone w oparciu o autorski Program Little Top Dance. Każde spotkanie to niepowtarzalna przygoda z tańcem i muzyką!
Tańczymy w dwóch grupach wiekowych: 3-4-latki oraz 5-6-latki.

Jeśli chcesz zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się z nami klikając TUTAJ.

Aktywności

Zabawa
Nauka
Koncentracja
Kreatywność

Topkowa rytmika