Jan Bąk

Nauczyciel języka angielskiego

O mnie

Stopień: Nauczyciel języka angielskiego
Doświadczenie: 10 lat pracy z dziećmi
Hobby: Podróże, systemy nagłośnieniowe
Moje kursy: Little Top in English
Projekty: Little Top in English

Doświadczenie i pasja

mgr Jan Bąk, nauczyciel mianowany

Pedagog, nauczyciel mianowany. Uczy języka angielskiego
i polskiego, współpracując z wieloma bielskimi przedszkolami i szkołami.  Autor programu edukacyjnego „Little Top in English”. Kulturoznawca, medioznawca.  Twórca trzech innowacji pedagogicznych dla młodzieży poruszających kwestie rozwoju języka w świecie mediów, filmu, teatru, Internetu i literatury. Założyciel grupy teatralnej aktywizującej młodzież gimnazjalną.  Jego wykształcenie uzupełniają liczne kursy i szkolenia zarówno w sferze edukacyjnej jak i biznesowej. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku „Języki obce w biznesie” oraz „Zarządzanie”. W swojej pracy zawodowej kieruje się zasadą „dzieci są najważniejsze”. Oprócz kwalifikacji pedagogicznych posiada dyplom elektronika o specjalizacji audiowizualnej oraz doświadczenie w pracy realizatora dźwięku. Nadal aktywnie rozwija swoje zainteresowania nowoczesnymi technologiami, prowadząc zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży.

W wolnych chwilach zwiedza świat na rowerze lub samochodem. Często wędruje górskimi szlakami ukochanych Beskidów. Inspiracje i pomysły zaczerpnięte
w podróży stara się realizować w życiu codziennym, również w pracy dziećmi. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki chłopców.

Dopasowanie do wieku dziecka

Zabawa
Nauka
Koncentracja
Kreatywność

Zobacz inne zajęcia z Topkiem