Angielski z Topkiem

Angielski z Topkiem

Wiek: grupy wiekowe od 3 do 15 lat
Zajęcia: językowe
Ilość uczestników: 10-12
Typ kursu: roczny
Cena: zależna od ilości godzin
Oll moj-01

Charakterystyka kursu

Język angielski z Topkiem to zajęcia prowadzone według autorskiego programu Little Top in English. Program został stworzony w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Zajęcia są prowadzone w kilku grupach wiekowych, począwszy od 3 roku życia, przez kolejne stopnie zaawansowania, aż po grupy dzieci w wieku szkolnym. Każde spotkanie to nowa przygoda, nowe wyzwania językowe, sprawnościowe, pamięciowe oraz zabawa, która ułatwia zapamiętywanie i naukę języka. Bączek Topek towarzyszy dzieciom od początku ich przygody z angielskim. Jest przewodnikiem, towarzyszem zabaw i przyjacielem dzieci. Dzięki niemu ten niesamowity świat języka od pierwszych lekcji jest fascynujący, ciekawy
i warty poznania.

Nasi najmłodsi uczniowie to niespełna 3-letnie Zuchy. Na każdym etapie rozwoju dziecka wprowadzane są odpowiednie zabawy, polecenia, piosenki i słownictwo.  Dzieci posiadają naturalny talent językowy i bez względu na pochodzenie do 6 roku życia, nauka języków przychodzi im z nieskrywaną łatwością. Warto zainwestować w ten czas, który bez wątpienia przyniesie plony w przyszłości.

Oprócz Autorskiego Programu, korzystamy z najlepszych pomocy dydaktycznych, dzięki którym nauka jest wielką przygodą i radosnym wydarzeniem. Dzieci wkraczając w językowy świat Topka nie tylko poznają nowy język, ale przede wszystkim zapamiętują radość z poznanych słów, piosenek i zabaw. Taki dobry ładunek staramy się zaszczepić każdemu małemu i większemu Topciowi. Dzięki temu nauka w kolejnych etapach edukacji jest znacznie łatwiejsza i efektywniejsza.

Zajęcia prowadzi pan Jan Bąk, który jest również twórcą Programu Little Top in English. Dokłada wszelkich starań, aby każde spotkanie było niezapomnianą przygodą
i wartym zapamiętania doświadczeniem. W swojej pracy bazuje na naturalnej kreatywności, potrzebie ruchu oraz ciekawości świata u dzieci.
Poznaj nasze grupy wiekowe: 3-4-latki, 5-6-latki, 6-7-latki oraz 7-9-latki.

Jeśli chcesz zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się z nami klikając TUTAJ.

Aktywności

Zabawa
Nauka
Koncentracja
Kreatywność

Przygoda z Topkiem

Topek i Piraci

Topek i Konstruktorzy