Klub Topka – nowa grupa!

Najlepszy początek przedszkola!

Klub Topka to niepowtarzalne zajęcia dla maluchów, przygotowujące każdego przyszłego przedszkolaka na codzienne wyzwania w grupie rówieśniczej. Każde spotkanie to zupełnie nowa przygoda. Dzięki różnorodnym formom prowadzenia, mali uczestnicy bawią się, uczą i poznają świat.

Bezpieczeństwo i radość

Spotkania w naszym klubie malucha prowadzone są przez znakomitą nauczycielkę wychowania przedszkolnego, Panią Magdę Kiszkę. W zajęciach uczestniczą również rodzice. To bardzo ważny aspekt procesu integracji. Dzięki zaangażowaniu bliskiej osoby, dzieci łatwiej oswajają się z nową sytuacją i chętniej podejmują działania w grupie. Wspólny etap adaptacji jest potrzebny, aby w harmonijny i spokojny sposób pokazać naszym małym odkrywcom nieznane i jakże ciekawe możliwości zabawy i sposoby spędzania czasu z rówieśnikami.

Nowe wyzwania, nowe horyzonty

Każdy tydzień, każde spotkanie, to kolejny krok na drodze, która prowadzi do spokojnego przekroczenia przedszkolnego progu. Proces przygotowania i oswojenia nowej sytuacji związanej z początkiem obowiązków przedszkolnych jest długi, a efekty są nieocenione. Zajęcia w Klubie Topka to nie tylko doskonała alternatywa spędzania wolnego czasu z dzieckiem. To przede wszystkim podarowanie mu możliwości poznania i przyswojenia nowego małego-wielkiego świata  rówieśników i wspólne przygotowanie się do tego ważnego wydarzenia.

Poznaj Topka

Jeśli pojawiają się pytania, my bardzo chętnie na nie odpowiemy. Żeby pokazać, jak w rzeczywistości funkcjonuje nasz Klub Topka, zapraszamy Cię razem z Pociechą na Dzień Otwarty, podczas którego odbędą się bezpłatne zajęcia pokazowe. Zapisz się już dziś, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i wszystkie dodatkowe informacje są dostępne u Topka, pod numerem telefonu 501 698 340. Na zajęcia pokazowe zapraszamy już 8 stycznia 2018r.

Pozdrawiamy
Zespół Little Top