Relacja z Dni Otwartych w Little Top

Wrzesień powoli dobiega końca, a Topek rzutem na taśmę rozpoczął nowy rok szkolny w Little Top. Już tradycyjnie nasze zajęcia były poprzedzone niepowtarzalnym wydarzeniem, jakim bez wątpienia są Dni Otwarte. To trzy dni wspaniałych zajęć językowych, tanecznych i spotkań w klubie malucha.

Klub Topka czyli nasz klub malucha zgromadził najmłodszych na zajęciach z panią Magdą. Była muzyka, taniec, bańki mydlane i mnóstwo świetnej zabawy. Dzieciaki rozpoczęły swoją małą-wielką przygodę z przedszkolem u Topka.

Na spotkaniu z językiem angielskim, spotkaliśmy się z utalentowanymi dzieciakami w wieku 3 lat, a także starszymi 4, 5, 6, oraz uczniami szkół podstawowych. Uczestnicy razem z panem Jankiem śpiewali, liczyli, a nawet „stworzyli” człowieka.

Trzeci dzień naszych zajęć otwartych był Dniem Tańca. Pani Ania gościła wyjątkowo roztańczonych młodych ludzi. Tym razem mieliśmy okazję poznać również umiejętności rodziców, dzięki którym to spotkanie było zupełnie niepowtarzalne i energetyczne.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy odwiedzili nas i wzięli udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Jeśli jednak ktoś z Was nie miał okazji uczestniczyć w Dniach Otwartych, zapraszamy serdecznie na zajęcia. Odwiedźcie Topka na wybranych zajęciach tematycznych, a gwarantujemy świetną zabawę, naukę i kreatywnie spędzony czas.

To będzie fantastyczny rok!

Pozdrawiamy

Zespół Little Top