Dni Otwarte w Little Top

Dni Otwarte z Little Top

 

Zapraszamy wszystkie dzieciaki wraz z rodzicami na najlepsze bezpłatne zajęcia z Topkiem. W dniach 11-14 września spotkamy sie z Wami w Klubie Topka, na angielskim oraz zajęciach taneczno-rytmicznych. Przygotowaliśmy dla Was program wypełniony zabawą, nauką i dobrą energią, więc nie może nikogo zabraknąć.

Zaczniemy już w najbliższy poniedziałek 11 września spotkaniem najmłodszych w Klubie Topka. To doskonała okazja, żeby razem ze swoją Pociechą rozpocząć fantastyczną przygodę i przygotować się na przedszkolne wyzwania. Zajęcia poprowadzi pani Magdalena Kiszka, która nie tylko zaraża swoją energią dzieci, ale również podpowiada rodzicom jak w harmonijny i spokojny sposób pomóc dziecku w procesie adaptacji w grupie rówieśników. Do klubu malucha zapraszamy dzieci od 18 miesiąca życia.

Środa 13 września to bez wątpienia dzień, w którym Topek razem z dziećmi wybierze się w podróż z językiem angielskim. Zabierzcie ze sobą uśmiech i butelkę wody, ponieważ to będzie niezapomniana przygoda – pierwsza i na pewno nie ostatnia. Zajęcia poprowadzi pan Jan Bąk, nauczyciel i lektor języka angielskiego, twórca programu „Little Top in English”. Zapraszamy dzieci do zabawy z Topkiem w grupach wiekowych: 3-4-latki, 5-6-latki, 7-8-latki oraz dzieci powyżej 9.roku życia.

Natomiast 14 września, tj. w czwartek taneczne rytmy będą nam towarzyszyć podczas Topkowej Rytmiki prowadzonej przez panią Annę Chrobak Steckel. W tym roku razem z Topkiem przygotowaliśmy dwa programy, które będą nam towarzyszyć w ciągu nadchodzących miesięcy. Pierwszy z nich został stworzony dla najmłodszych 3-4-latków, aby poznawali radość, jaką niesie muzyka, rytm i zabawa. Natomiast drugi program zrealizujemy ze starszymi dziećmi 5-6-lenimi jako zespół tańca współczesnego.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy pod numerem telefonu

501 698 340. Zapraszamy serdecznie!

Do zobaczenia!!!

Zespół Little Top