Zapisy na nowy rok szkolny w Little Top!

Uwaga, uwaga Przyjaciele Topka!

Właśnie ruszył oficjalny nabór na nowy rok szkolny w Little Top! Przygotowaliśmy dla Was nowe, niesamowite atrakcje, niespodzianki, ale przede wszystkim nowy program.

Jednak zanim opowiemy o nowościach w Little Top, musimy Wam zdradzić dwie bardzo ważne informacje!

Pierwszą z nich jest specjalny rabat w wysokości 10% na pierwszy miesiąc nauki, który otrzymacie, zapisując się na nasze zajęcia do końca sierpnia.

Natomiast druga istotna wiadomość to ta o Dniach Otwartych w Little Top, podczas których zapraszamy Was na najlepsze bezpłatne zajęcia z Topkiem. Dni Otwarte, jak co roku, odbędą się we wrześniu i jesteśmy przekonani, że odwiedzicie Topka, żeby wspólnie uczyć się, tańczyć i świetnie się bawić! To również niepowtarzalna okazja dla rodziców, aby wspólnie ze swoimi pociechami uczestniczyć w zajęciach i zobaczyć, jak prowadzone są nasze spotkania we wszystkich grupach. Na Dni Otwarte zapraszamy od 11 do 14 września. Dokładne terminy poszczególnych grup podamy Wam na początku września. Jednak zachęcamy do rezerwacji miejsca już teraz, ponieważ ilość uczestników w każdej grupie jest ograniczona.

Pamiętajcie, że wszyscy, którzy skorzystają z rabatu, mogą również uczestniczyć w Dniach Otwartych!

A teraz przejdźmy do nowości u Topka!

W nadchodzący roku szkolny 2017/18 ruszamy z ogromną radością i energią! Po fantastycznych wakacjach, w trakcie których odpoczęliśmy, a także pracowaliśmy intensywnie, wracamy z nowymi pomysłami, materiałami, pomocami dydaktycznymi i szczegółowym planem realizacji.

Na zajęciach angielskiego Topek będzie uczył, bawił i rozwijał dziecięcą wyobraźnię, koncentrację, małą i duża motorykę, a także zabierze dzieciaki w kulturową podróż dookoła świata. Grupy wiekowe do których prowadzimy zapisy to: 3-4-latki, 5-6-latki, 7-8-latki, 9-10-latki oraz dzieciaki powyżej 11-go roku życia. Ponadto ruszają nasze grupy kontynuacyjne.

Taneczne zajęcia z Topkiem w nadchodzącym roku szkolnym wzbogacą swój charakter. Młodsze Topcie 3-4-letnie tak jak dotąd będą poznawać świat rytmu, dźwięków, tańca i zabawy, która zawsze towarzyszy naszym spotkaniom. Natomiast starsza grupa 5-6-latków skoncentruje się na stworzeniu zespołu tańca współczesnego z elementami innych gatunków.

Klub Topka, czyli Topkowy Klub Malucha rozpocznie przygotowania do wielkiej przygody z przedszkolem w zupełnie nowej, przepięknie wyremontowanej sali. Nasza niezastąpiona pani Magda przygotowała dla swoich małych Topciów program bogaty w elementy ruchowe, rytmiczne, wokalne, plastyczne, logopedyczne oraz wspomagające integrację sensoryczną. Nasi mali Absolwenci Klubu Topka właśnie przygotowują się na pierwszy dzień w przedszkolu, a my jesteśmy gotowi na przyjęcie nowych adeptów przedszkolnych przygód – zatem przybywajcie!

Dodatkowo oprócz stałych grup, zapraszamy na nowy cykl zajęć plastycznych (nowość!), które będziemy organizować dla Was regularnie podczas comiesięcznych spotkań. Gwarantujemy świetną zabawę! Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów z Topkiem pojawią się na naszej stronie we wrześniu.

 

Przez nadchodzące 10 miesięcy będziemy poznawać, uczyć się, bawić i rozwijać. Tak jak w poprzednich latach oprócz cotygodniowych zajęć przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla całej rodziny. Mamy nadzieję, że czekacie na te Topkowe atrakcje równie intensywnie jak my.

Lista zapisów powoli zapełnia się, dlatego nie zwlekajcie i dajcie znać Topkowi, na których zajęciach go odwiedzicie.

Pozdrawiamy!

Zespół Little Top