Wakacyjny Klub Topka

Śmiały start do Przedszkola

Przed nami dwa miesiące wakacji. Jednak już we wrześniu ruszymy z nowymi obowiązkami prosto do szkół i przedszkoli. Warto pomyśleć o nowych wyzwaniach już teraz i przygotować się do nich razem z dzieckiem. Dla wielu z nas będzie to pierwszy kontakt ze światem edukacji przedszkolnej. To wielkie wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Dlatego przygotowanie do nowego etapu, jakim bez wątpienia jest przedszkole, powinno odbywać się w sposób spokojny i harmonijny, a przede wszystkim wspólnie z rodzicem. Dzięki obecności bliskiej osoby maluch czuje się bezpiecznie i nowe sytuacje nie są dla niego szokiem.

Klub Topka: radość, zabawa i przyjazna atmosfera

Zajęcia Klubu Topka to doskonała okazja do nadania przedszkolnego rytmu jeszcze przed 1 września. Nasze zajęcia są prowadzone w oparciu o autorski program, a jednocześnie są zgodne z obowiązującym programem wychowania przedszkolnego. Każde spotkanie pozwala na oswojenie nowego miejsca, obecności rówieśników i nauczyciela, który przecież niedługo będzie prowadzącym i towarzyszem zabaw w przedszkolnym świecie. Obecność rodzica daje naszym Podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwiej nawiązują kontakt z rówieśnikami i prowadzącym. Aktywność osoby dorosłej podczas zabaw jest nieocenioną wartością i pozwala zobrazować dziecku, że warto przełamać naturalny strach przez nieznanym. Podczas zajęć śpiewamy, tańczymy, tworzymy wspaniałe prace plastyczne, bawimy się i odkrywamy świat wspólnie i z uśmiechem.

Sierpniowy Klub Topka

Zapraszamy na sierpniowe zajęcia Klubu Topka, które odbędą się w Przedszkolu nr 50 na osiedlu Złote Łany. Prowadzącą jest pani Magdalena Kiszka, która na co dzień pracuje jako nauczyciel przedszkola, a od dwóch lat prowadzi Klub Topka w Little Top i wspaniale przygotowuje przyszłe Przedszkolaki do nowych wyzwań.

Prowadzimy zajęcia w dużej, doskonale wyposażonej sali przedszkolnej, posiadającej łazienkę w pełni dostosowaną do potrzeb Najmłodszych. Materiały dydaktyczne używane przez dzieci są certyfikowane i bezpieczne w użyciu.

Sierpniowy Klub Topka to 4 spotkania, każde trwające 60 min. Spotkamy się 22, 24, 28, 31 sierpnia o godzinie 16.30. Koszt wynosi 85 zł i zawiera wszystkie materiały wykorzystywane na zajęciach. Zapisy trwają do końca lipca pod numerem telefonu 501 698 340.

Dołącz do nas koniecznie! Do zobaczenia!

Pozdrawiam,
Topek 🙂