Angielski z Topkiem dla 3-4-latków. Nabór trwa!

Z radością ogłaszamy nabór do nowej, najmłodszej grupy językowej. Już w styczniu rozpoczniemy zajęcia z Topkiem dla 3-4-latków. Każde spotkanie to niepowtarzalna przygoda z językiem angielskim poprzez zabawę i ćwiczenia dedykowane dzieciom w tym wieku. Zapraszamy do kontaktu i zapisów na wiosenny kurs w Little Top.

Język angielski z Topkiem to zajęcia prowadzone według autorskiego programu Little Top in English. Program został stworzony w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Zajęcia są prowadzone w kilku grupach wiekowych, począwszy od 3 roku życia, przez kolejne stopnie zaawansowania, aż po grupy dzieci w wieku szkolnym. Każde spotkanie to nowa przygoda, nowe wyzwania językowe, sprawnościowe, pamięciowe oraz zabawa, która ułatwia zapamiętywanie i naukę języka. Bączek Topek towarzyszy dzieciom od początku ich przygody z angielskim. Jest przewodnikiem, towarzyszem zabaw i przyjacielem dzieci. Dzięki niemu ten niesamowity świat języka od pierwszych lekcji jest fascynujący, ciekawy i warty poznania.

Zobacz naszą galerię 🙂

Zajęcia będą odbywały się we wtorki o godzinie 17.30-18.30 w Przedszkolu nr 50 przy ul. Łagodnej 27a w Bielsku. Ilość miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy trwające do 28 grudnia.

Do zobaczenia na angielskim!!!
Topek