Angielski dla 4, 5, 6, 7 i 8 klasy

Zajęcia językowe dla dzieci od czwartej klasy szkoły podstawowej.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe dzieci od 10 roku życia. Już w najbliższy wtorek 10 września. Przygotowaliśmy innowacyjny program, dzięki któremu nauka języka angielskiego stanie się przystępniejsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Pracujemy w małych grupach, co sprawia, że uczniowie mają niezliczone możliwości na konwersacje, ćwiczenia, pracę nad akcentem i zapamiętywanie nowego słownictwa. Autorski program stworzyliśmy w oparciu o najnowsze metody aktywizujące, a dzięki najlepszym pomocom dydaktycznym zajęcia są ciekawe i fascynujące.

Każde spotkanie to określony temat, a jego realizacja przebiega zgodnie z możliwościami i potrzebami uczestników. Dzięki takiej formie pracy, nasi uczniowie bez problemów posługują się językiem, pokonują trudności i doskonalą umiejętności. Natomiast dzięki stałemu kontaktowi z rodzicami, możemy bez problemu przekazywać informacje o postępach w nauce.

Dlatego drogi Rodzicu, koniecznie zarezerwuj miejsce na bezpłatnej lekcji dla swojego dziecka, a zobaczysz, że warto zostać u nas na dłużej!