Bezpłatne lekcje pokazowe

Znamy datę Dni Otwartych w Little Top!

Jak co roku zapraszamy wszystkich na Bezpłatne Zajęcia Pokazowe podczas Dni Otwartych w Little Top. Nowy rok szkolny startuje dokładnie w poniedziałek 9 września.

Pierwszego dnia czekamy na wszystkie maluchy, które razem z Topkiem przygotują się do przedszkolnych wyzwań w naszym Topkowym klubie malucha. To idealny moment, aby pomyśleć o wspomaganiu swojej pociechy w nowych sytuacjach związanych z rówieśnikami i nowym miejscem. Przed nami 10 miesięcy, dzięki którym wspólnie z dzieckiem spokojnie i harmonijnie przygotujecie się do startu w przedszkolne progi.

Wtorek 10 września będzie pod znakiem wyprawy dookoła świata i języka angielskiego. W różnych grupach wiekowych od 3 do 12 roku życia przemierzymy kulę ziemską w poszukiwaniu ciekawostek językowych. Program Little Top in English doskonale współgra z innymi aktywnościami, które wypełniają każdy dzień młodego człowieka. Dzięki nauce języka obcego wspomagamy rozwój dzieci, rozwijamy ich zainteresowania i pozwalamy na zdobycie nowych umiejętności.

Natomiast 11 września taneczne rytmy będą nam towarzyszyć podczas Topkowej Rytmiki. Będzie sporo tańca, rytmu i zabawy. Dzieciaki w od 3 do 7 lat z pewnością znajdą coś dla siebie. W tym roku czekamy na Was ze wspaniałym programem, stworzonym w oparciu o najciekawsze elementy pedagogiki tańca i choreografii.

Wszystkie zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe.
Zarezerwuj miejsce i odwiedź nas koniecznie!!! Telefon 501 698 340.
Do zobaczenia!