Bączek Topek, angielski i wielka przygoda

Nauka to proces, który towarzyszy nam całe życie. Jako dzieci „od małego” nabywamy nowe umiejętności, aż przychodzi czas na rozwój skupiony wokół edukacji. Jednym z elementów drogi edukacyjnej jest język, który umożliwia nam komunikację, ale także pozwala nam eksplorować świat – nie tylko w podróży, ale i codziennym życiu. Tak zaczyna się angielski i wielka przygoda.

Aspekt nauki języka obcego jest niezwykle istoty w dzisiejszych czasach. Na zajęciach językowych z Topkiem, kładziemy nacisk na efektywną i aktywną naukę. Dbamy o indywidualne umiejętności i możliwości ucznia na każdym etapie nauki. Pracujemy w małych grupach, dzięki czemu uczniowie mają niezliczone możliwości na ćwiczenia, konwersację, pracę nad akcentem i zapamiętanie nowego słownictwa.

Autorski program jest stworzony w oparciu o najnowsze metody aktywizujące, a dzięki nowoczesnym pomocom dydaktycznym zajęcia są fascynujące dla dziecka za każdym razem. Taka forma pracy umożliwia oswojenie języka, pokonanie napotkanych trudności i rozwój umiejętności językowych.

Od 12 września zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe, na których dzieci będą miały okazję poznać nasze metody i rozpocząć naukę angielskiego wraz z Bączkiem Topkiem. Newsy dotyczące Dni Otwartych możecie śledzić na naszym Facebook’u. Znajdziecie tam również relacje z zajęć 🙂

Drogi Rodzicu, koniecznie zarezerwuj miejsce na bezpłatnej lekcji dla swojego dziecka, a zobaczysz, że warto zostać u nas na dłużej. To właśnie będzie angielski i wielka przygoda!